Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
In urmatoarele saptamani se vor face schimbari majore forumului. Nici un subiect nu va fi vizibil dar CHAT-ul va fi disponibil. De asemenea vrem sa anuntam revenirea FONDATORILOR. (*yaay*)

2 participanți

    Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Minato Namikaze
    Minato Namikaze


    Numarul mesajelor : 1024
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue500/500Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (500/500)
    Chakra:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue300/300Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (300/300)
    Ryo:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue20/900Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (20/900)

    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Minato Namikaze Lun Mar 14, 2011 3:59 pm

    Aici vom discuta despre cele mai bune echipe pe Naruto Arena si despre echipele pe care le folositi.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Mar 14, 2011 5:11 pm

    Eu folosesc echipa formata din: Neji, Sasuke, Naruto.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Mar 15, 2011 1:31 am

    Eu folosesc echipa: Kakashi Kid, Sasuke, Neji.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Mar 19, 2011 5:03 am

    Eu ma jucam cand eram mai mica acum nu m'am mai jucat prea mult...
    foloseam Sakura,Naruto,Neji de obicei
    Minato Namikaze
    Minato Namikaze


    Numarul mesajelor : 1024
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue500/500Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (500/500)
    Chakra:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue300/300Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (300/300)
    Ryo:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue20/900Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (20/900)

    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Minato Namikaze Sam Mar 19, 2011 5:11 am

    Eu joc cu:
    Zabuza/Haku/Yoroi si Naruto/Haku/Yoroi
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 19, 2011 6:13 pm

    Eu joc cu:
    Itachi/Sasuke/Kakashi/Neji/Minato
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Aug 09, 2011 7:54 pm

    Eu: Naruto/ Young Kakashi/ Sakura
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Oct 24, 2011 4:36 am

    Eu foloseam echipa: Kakashi/Sasuke/Itachi/Minato/Sakura/Neji
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Noi 11, 2011 11:57 pm

    o echipa cu care am avut 11+ !
    kiba / tayuya / hinata
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 21, 2011 1:38 am

    Eu foloseam Kankuro\ Dosu\ Chouji
    uzumaki-cristi
    uzumaki-cristi


    Numarul mesajelor : 14
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue600/600Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (600/600)
    Chakra:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue400/400Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (400/400)
    Ryo:
    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Left_bar_bleue100000000/100000000Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty_bar_bleue  (100000000/100000000)

    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de uzumaki-cristi Sam Mar 31, 2012 1:22 am

    eu joc cu Tenten(S)/Zaku/Temari
    ziceti-mi careva exhipa cu Haku sau cu Sakura. Ii am deblocati pe:Shigure,Jirobou,Kidomaru,Tayuya,Iruka,Yoroi,Anko,Shizune,Kabuto,demon Sasuke,Naruto(S),Lee(S),Tenten(S),Shikamaru(S),Chiyo(S)

    Continut sponsorizat


    Naruto Arena (echipele pe care le folositi) Empty Re: Naruto Arena (echipele pe care le folositi)

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 3:04 pm