Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
In urmatoarele saptamani se vor face schimbari majore forumului. Nici un subiect nu va fi vizibil dar CHAT-ul va fi disponibil. De asemenea vrem sa anuntam revenirea FONDATORILOR. (*yaay*)

    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Minato Namikaze
    Minato Namikaze


    Numarul mesajelor : 1024
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Left_bar_bleue500/500Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty_bar_bleue  (500/500)
    Chakra:
    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Left_bar_bleue300/300Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty_bar_bleue  (300/300)
    Ryo:
    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Left_bar_bleue20/900Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty_bar_bleue  (20/900)

    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Minato Namikaze Sam Apr 09, 2011 11:33 pm


    Cat CO2 emite un copchil? Penaaal FUNNY!
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Apr 10, 2011 12:57 am

    Chiar ca e penal FUNNY!!
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Iun 23, 2011 5:22 am

    Astai unguru BULAN nu? Super tare
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iun 24, 2011 6:49 pm

    Amuzant Zambet Mare
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Noi 19, 2011 8:38 pm

    Misto
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Dec 18, 2011 1:19 am

    tare Pe parchet

    Continut sponsorizat


    Naruto-Teze pentru copii care emit CO2 Empty Re: Naruto-Teze pentru copii care emit CO2

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 12:51 pm