Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
In urmatoarele saptamani se vor face schimbari majore forumului. Nici un subiect nu va fi vizibil dar CHAT-ul va fi disponibil. De asemenea vrem sa anuntam revenirea FONDATORILOR. (*yaay*)

    Ceva Mai Interesant!

    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ceva Mai Interesant! Empty Ceva Mai Interesant!

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 05, 2011 1:44 am

    Ceva Mai Interesant! Killer1-1: Toata lumea atentie la Bee , am vazut inca 2 topicuri asemanatoare dar eu vin cu ceva nou.Sa nu sariti cu expresii daca nu cititi tot!
    - Fiecare personaj sa poata sa isi faca jutsuri unice.
    - Jutsurile unice sa nu fie mai bune ca cele din game doar sa se poata faca combinand 2 sau ceva de genul.
    ex: Ultimul jutsu din sig meu(cel in care bee ia 2 sabii) Sa dea atac +10 / +20
    - Cel care a inventat jutsul sa aiba puterea(nu am gasit alta exprimare) sa il invete si pe altul jutsul.
    ex: Eu fac un jutsu care implica sa ai light ca element , daca cineva e din orasul meu si are light /un om mai mare in grad ma roaga sa il invat(il recomanda pe acela) eu o sa il invat miscarea.
    -Daca trebuie sa combini 2 iarasi acel personaj care vrea sa invete trebuie sa cunoasca ambele jutsuri la perfectie si sa aiba viteza ca personajul care a creat jutsul(in ex. eu)
    -Nu se pot crea jutsuri care dau invulnerabilitate mai mult de 1 tura.
    Pareri?

    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ceva Mai Interesant! Empty Re: Ceva Mai Interesant!

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Dec 05, 2011 1:48 am

    O idee buna.

      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 2:18 pm