Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
In urmatoarele saptamani se vor face schimbari majore forumului. Nici un subiect nu va fi vizibil dar CHAT-ul va fi disponibil. De asemenea vrem sa anuntam revenirea FONDATORILOR. (*yaay*)

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Minato Namikaze
    Minato Namikaze


    Numarul mesajelor : 1024
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue500/500Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (500/500)
    Chakra:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue300/300Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (300/300)
    Ryo:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue20/900Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (20/900)

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Minato Namikaze Mier Mar 23, 2011 7:10 pm

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) 1930223767 (Ramen) : Costa 100 Ryo, regenereaza 500% viata
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) 2307921802 (Lapte) : Costa 50 Ryo, regenereaza 250% viata

    Acestea sunt la pachet, in lupta pot fi folosite doar o data!
    Minato Namikaze
    Minato Namikaze


    Numarul mesajelor : 1024
    Varsta : 26

    Naruto Joc de Rol
    Viata:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue500/500Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (500/500)
    Chakra:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue300/300Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (300/300)
    Ryo:
    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Left_bar_bleue20/900Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty_bar_bleue  (20/900)

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Minato Namikaze Joi Mar 24, 2011 2:56 am

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) 2138619166 : Cumpar o portie de Ramen. Am 120 Ryo, poftiti banii... deci acum am 20 Ryo.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 24, 2011 1:42 pm

    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) 4164226811 : Asa este, sa va fie de bine! Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) 264959
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iun 24, 2011 6:15 pm

    Cumpar si eu o cutie de lapte pnetru catelul care o sa il primesc k? Fa co ochiul
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 25, 2011 8:56 pm

    Si eu vreau sa cumpar 5 portii de ramen sa-mi potolesc un pic foamea Zambet Mare deci mai am 400 ryo
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 25, 2011 9:28 pm

    Teuchi: Poftim! Sa iti fie de bine!
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 27, 2011 5:57 pm

    As dorii sa cumpar doua cutii de lapte varog, multumesc.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Oct 23, 2011 8:25 am

    Buna , as vrea si eu 2 portii de ramen.
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Dec 01, 2011 5:39 pm

    Bine, costa 200 ryo. Poftim si portiile Ramen x2

    Continut sponsorizat


    Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet) Empty Re: Ichiraku Restaurant (cumparare la pachet)

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 2:18 pm